Witamy serdecznie na stronie internetowej Przedszkola HAPPY!

Przedszkole HAPPY to placówka prywatna zarejestrowana w Ewidencji Szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Burmistrza Wasilkowa.

Oferujemy profesjonalną całodzienna opiekę, wychowywanie i edukację dla dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat.

Zapewniamy bezpieczne warunki, indywidualne podejście do każdego dziecka, wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną i kochającą dzieci kadrę, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi każdego malucha.

Posiadamy nowocześnie wyposażone i przestronne sale, bogatą ofertę zajęć dodatkowych w ramach opłat czesnego oraz atrakcyjne ceny.

Nasza oferta:

Profesjonalna opieka

Zapewniamy całodniową opiekę dla dzieci oraz wysoki poziom zajęć edukacyjnych realizowanych przez wykwalifikowanych nauczycieli.

Nauka języków obcych

W ramach opłaty czesnego dzieci uczą się 2 języków obcych. W roku szkolnym 2017/2018 to język angielski i język hiszpański.

Rozwijanie kreatywności dzieci i indywidualnych uzdolnień

W ramach zajęć dodatkowych dzieci w naszym Przedszkolu odkrywają i rozwijają swoje talenty. Bo każde dziecko jest inne…

 


Polecam przedszkole HAPPY! Wiktoria mimo iż była otwartym dzieckiem przed rozpoczęciem przygody z przedszkolem nauczyła się w nim bardzo dużo. Dzięki Paniom Przedszkolankom wraca z uśmiechem do domu. Wspaniała komunikacja między rodzicami, a Paniami sprawia, że jesteśmy spokojni o córkę w czasie kiedy jest w placówce. Miejsce idealnie dostosowane do potrzeb małego dziecka w super okolicy. Dodatkowe zajęcia angielskiego sprawiają, że nie dość, że uczy się nowych wierszyków i piosenek w języku polskim to dodatkowo zaczyna mówić po angielsku i rozumieć co to znaczy. Doskonali zdolności manualne poprzez wszelkie prace wykonywane na zajęciach. Wiktoria ma młodsze rodzeństwo i z chęcią puścimy Syna do tego samego przedszkola.


Gorąco polecam Przedszkole Happy 🙂 Synek jest mega zadowolony i chętnie wraca do przedszkola z uśmiechem na twarzy!:)świetny program nauczania i kontakt z gronem pedagogicznym


 

Dobra lokalizacja

 

Profesjonalna opieka

 

Bogata oferta zajęć

 

Małe grupy zajęciowe

Z życia przedszkola

 

Jak zapisać dziecko do naszego przedszkola?

Dowiedz się więcej