Zespół

mgr Ewa Kotyńska – dyrektor, organ prowadzący

mgr Barbara Tofiluk – wicedyrektor

NASI NAUCZYCIELE                                                                           

Na pierwszym miejscu stawiają dziecko rozwijając jego zainteresowania i talenty oraz wyzwalając samodzielność. Posiadają niewyczerpane źródło energii i zapału, z entuzjazmem wdrażają nowe programy. Nieustannie dążą do perfekcji ciągle podnosząc swoje kwalifikacje.

Doświadczenie i wykształcenie:

Panie posiadają ukończone studia magisterskie z zakresu wychowania przedszkolnego oraz pedagogiki wczesnoszkolnej oraz staż pracy z dziećmi w wieku od 2,5 do 6 lat. Są nauczycielami  kontraktowymi lub w trakcie awansu zawodowego. Ukończyły liczne kursy i szkolenia w zakresie realizowanych działań, w tym z metodyki pracy jak też pomocy specjalistycznej. Dodatkowo organizowały dla przedszkolaków, rodziców i dziadków wiele imprez i działań, które pokazywały ich wszechstronność. Ponadto biegle władają językami obcymi, są zaangażowane w pracę społeczną na rzecz małych mieszkańców naszego regionu. Mają wiele talentów m.in. plastyczne, muzyczne, rękodzielnicze, poetyckie, matematyczne, sportowe. Lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i organizować zajęcia wspierające rozwój dzieci oraz akceptują je, takimi jakie są.

Nasi nauczyciele obdarzeni są poczuciem humoru i gwarantują nauczanie oraz wychowanie na najwyższym poziomie.

Pani mgr Kalina Sielachowska -nauczyciel  w gr. SÓWKI

Energiczna dusza i już od śniadania wszystkich rozrusza. Pani Kalina od rana śpiewa, maluje, rysuje – dobry humorek przez cały dzień gwarantuje. Dobre zachowanie widzi i nagradza, bo SÓWKI to jej najlepsza “klasa”.

 

Pani mgr Urszula Świerzbińska – nauczyciel  w Przedszkolu gr. SÓWKI

Pani Ula każdego dnia do sali woła wszystkich Was. Uśmiecha się od ucha do ucha, żeby rozweselić każdego zucha. Kredki wyciąga, konstrukcje buduje, różne ćwiczenia dzieciom demonstruje. Śpiewa, tańczy, opowiada, o zdrowy rozwój dziecka dba od samego rana.”

Pani Dorota Litwinowicz – pomoc nauczyciela

Pani Dorotka od samego rana, wita wszystkie dzieci energiczna, roześmiana. Śniadanko przygotuje, na spacerek z dziećmi wyjdzie, do snu utuli szczerze, te nawet najmniej śpiące dziecię. 

 

mgr Ewelina Kulesza – nauczyciel w Przedszkolu gr. 3 – latki JEŻYKI

Magister studiów pedagogicznych o specjalizacji opiekuńczo- wychowawczej na Uniwersytecie w Białymstoku. Pochodzę z małej miejscowości Szepietowo, ale od dwóch lat na stałe mieszkam w Wasilkowie. Mam 1,5 roczną córeczkę Oliwię. Kocham spędzać czas z dziećmi, patrzyć jak uczą się nowych rzeczy i rozwijają swoje zdolności. Bardzo lubię czytać im bajki zmieniając przy tym głos i włączając ekspresję emocji, dlatego w mojej grupie prowadzę koło czytelnicze.

 

mgr. Diana Raczkowska – nauczyciel w Przedszkolu w grupie JEŻYKI

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Bardzo lubię pracę z dziećmi, plastyczne, kreatywne zabawy, wspólne śpiewanie i tańce. Bardzo lubię tez rymowanki – wspólnie z dziećmi układamy śmieszne wierszyki. A to w rymowanym skrócie mój najlepszy dzień w Przedszkolu 🙂

Pani Diana uśmiecha się do dzieci od samego rana.                                                                        W mig przegania wszystkie smutki, aby dzień był wesolutki.                                                     Ona dobrze o tym wie, że plastyka dzieciom nie nudzi się.                                                     Tańce, pląsy i muzyka daje energię dla każdego smyka.